Survivor’a Hazırlanan Nihat Doğan’a Hapis Şoku

the_end tarafından tarihinde yayınlandı

Bu yılki Survivor yarışmasına hazırlanan Nihat Doğan hakkında şok etkisi yaratacak hapis istemi. Survivor yarışmasına hazırlık aşamasında olan Nihat Doğan, Ömür Varol ile Söylemezsem Olmaz programını sunduğu dönemde Kurtlar Vadisi Hakkındaki söylemleri yüzünden 8 yıla kadar hapsi istendi.

Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programında Kurtlar Vadisi‘ dizisi hakkında yapılan yorumlarda ‘iftira’ ve ‘hakaret’ suçunu işledikleri iddiasıyla programın sunucuları Nihat Doğan ve Ömür Varol‘un da aralarında bulunduğu 5 sanığın, 8 yıl 4’er aya kadar hapis cezası istemiyle yargılanmalarına başlandı.

5 KİŞİ ŞİKAYET EDİLDİ

Anadolu 60. Asliye Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmaya, şikayetçi oyuncu Necati Şaşmaz ile avukatı katıldı. Duruşmaya katılmayan sanıklar Nihat Doğan, Ömür Varol, Gülşah Saraçoğlu, Bircan İpek ve Cihad Zembat ile şikayetçi Pana Filmi avukatları temsil etti.

NECATİ ŞAŞMAZ ŞİKAYETÇİ OLDU

Duruşmada beyanda bulunan müşteki Necati Şaşmaz, şikayetçi olduğunu belirterek, “İftira ve hakarete uğradım. Davaya müdahil olarak katılmak istiyorum. Suçtan kaynaklı maddi zararım vardır. dizinin yayın yapamayacağı şeklinde iftira atıldıktan sonra görüştüğümüz kanallardaki insanların etkilenmesi ve o dönemde yaşla, kuru ayrılamadığı için hangi durumda olduğumuz şüphesi oluştu. Dizimizin yayın döneminde sorunlar oluştu. Avukatım aracılığıyla tazminat davası açtık” şeklinde konuştu.

https://youtu.be/RziCx0WAGew

kaynak: haberler.com

 

Sharing is caring!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir